= ×
Кредитування Кредитний калькулятор Оцінити техніку Онлайн пролонгація Наші відділення Вакансії Про нас

Ви є тут

 

Ломбарди та їх роль в умовах економічної кризи

11.07.2013
Кризи в банках

Кризи та їх наслідки, що періодично виникають в економіці кожної країни, призводять до того, що багато банків на час припиняють або частково обмежують свою діяльність. І саме в цей період потреба населення в кредитах різко зростає, так як соціальні потреби з проявом кризових явищ нікуди не зникають: комусь необхідно оплачувати навчання або терміново погасити заборгованість за довгостроковими кредитами на квартиру або автомобіль, а хтось відчувають потребу в зв'язку із затримкою заробітної плати.

Саме ломбард залишається одним з небагатьох діючих кредитно-фінансових інститутів, в яких видають невеликі кредити. Незважаючи на невеликі суми видаваних позик, клієнтів приваблює той факт, що готівкові гроші можна отримати на місці. В умовах існуючої безробіття і затримок заробітної плати отримання кредиту в ломбардах стає вкрай актуальним і затребуваним.

Що ломбарди приймають під заставу?

Ломбард против кризиса

Переважно в ломбард здають золоті вироби (срібні можуть прийняти тільки в деяких з них). Золото цінується найбільше і, найчастіше, грошей у відсотковому співвідношенні до реальної ціни товару за нього дають дещо більше у порівнянні з побутовою технікою або ж мобільним телефоном. Ті речі, які клієнти не викупили, використовують при виготовленні нових ювелірних виробів та прикрас.

Крім золота, в ломбарді можна отримати кредит під заставу мобільного телефону, побутової техніки, антикваріату, хутра, картин, а в деяких з них і столового срібла. До побутової техніки бажано наявність гарантійного талона та інші документи, а мобільний телефон бажано здати в ломбард разом із зарядним пристроєм. За умови повної комплектації оціночна вартість предмета буде набагато вище. Техніка, яка здається в заставу, повинна обов'язково бути в робочому стані і представляти собою цінність, мати високу ліквідність. Невикуплена своєчасно застава реалізується через комісійні магазини, які діють при ломбардах.

Чи брати кредит у ломбарді?

Безумовно, кожна людина повинна сама прийняти рішення щодо звернення в установи, що займаються короткостроковими позиками. Повинні бути прийняті до уваги не тільки життєві обставини, а й власна впевненість у тому, що ви зможете вчасно розплатитися з кредитором. Саме так слід приймати остаточне рішення щодо того, чи ставати клієнтом ломбарду. Але в будь-якому випадку перед тим, як взяти кредит, слід ретельно вивчити умови кредитування, що пропонуються в конкретному ломбарді, а також з'ясувати, на підставі чого проводиться його діяльність (дозвіл на підприємницьку діяльність, ліцензія). З усім цим можна ознайомитися, просто відвідавши сайт ломбарду. Варто визначити, що клієнтами ломбарду стають люди різного достатку, так як ці установи за певних обставин стають вдалим виходом зі скрутного становища для кожного. Можливо, коли-небудь наш ломбард допоможе і вам!

 

Нам дуже важлива ваша думка, тому просимо вас залишити відгуки про нашу роботу