= ×
Кредитування Кредитний калькулятор Оцінити техніку Онлайн пролонгація Наші відділення Вакансії Про нас

Ви є тут

 

Коли і на що українці витрачають найбільше грошей?

27.12.2013
витрати по дням неділі

Всякий товар або послуга користуються успіхом у покупців в якийсь певний день неділі. Незважаючи на купу роботи і свої прямі обов'язки, співробітники ПриватБанку не полінувалися і підрахували, на що і коли українці витрачають свої гроші.

За даними портала «ДЕЛО», ця дослідницька робота не входить в обов'язок банківських працівників. Але математики ПриватБанку створили такий своєрідний «клуб за інтересами», де вони у вільний від роботи час проводять цікаві дослідження, пов'язані з важливими для них запитаннями.

Потреби покупців з тижня в тиждень здебільшого збігаються. До такої думки прийшли працівники ПриватБанку, які аналізували інформацію про споживачів з травня по серпень зі своїх еквайрингових точок. Отже, коли ж і на що українці витрачають кровно зароблені гроші.

Понеділок
Це дійсно важкий день і до того ж нудний щодо купленого. На всі види товарів купівельний попит середній. А ось на послуги розважального характеру він різко падає до 9,9% і 10,7%. Це розрахунок щодо тижневих витрат на ці ж самі послуги.

Вівторок
У цей день ситуація змінюється. Цікаво відзначити, що в українських громадян прокидається потяг до читання. Може, це пов'язано з тим, що люди хочуть доторкнутися до прекрасного, а може з тим, що їм необхідно щось читати в метро. Бум покупок в книжкових крамницях припадає саме на другий день тижня. Він становить 15,8% від загальних витрат на книги протягом усього тижня.

Аптеки та їх продукція теж популярні у вівторок. В цей день 15,5% загальних тижневих витрат залишають наші громадяни в аптеках. До речі, попит на медикаменти більш-менш стабільний протягом усього робочого тижня за виключенням вихідних. Він коливається від 14,9% до 15,5%. А от на вихідних українці купують менше медикаментів. Можливо це тому, що вихідні і так благотворно впливають на наш організм. Коли треба на роботу, то ми хворіємо, а коли наступають вихідні - всі намагаються встати з ліжка і піти кудись погуляти. Так на вихідних попит на ліки падає на 3-4%.

Середа
Звичайно, пік на покупку алкогольних напоїв і тютюнових виробів припадає на вихідні. Але, починаючи з середи, попит на ці товари стрімко зростає. Екватор важкого робочого тижня, як не як. Так у середу попит на ці товари дорівнює 13,7% від витрат на алкоголь і тютюн за весь тиждень. Не зрозуміло чому, але в середу помітно підвищується попит на готельні послуги.

Четвер
Попит на послуги готелів досягає свого піку і становить 15,6%. Також, продовжує зростати попит на тютюнову та алкогольну продукцію. У четвер активізується купівельний попит на послуги пов'язані з розвагами, такі як: кінотеатри, театри, галереї та інші.

П'ятниця
Бари, кафе, ресторани і клуби - ось те, що цікавить українців в п'ятницю. Наприкінці робочого тижня всі можуть дозволити собі розслабитись, витрачаючи гроші на такі заклади. У п'ятницю витрати на ці послуги становлять 16,1%. Також, в цей день українці спускають найбільше гривень на алкогольні вироби - 16,7%. Наприкінці робочого тижня люди починають закуповуватися продуктами та іншими речами в супермаркетах. Витрати в супермаркетах у п'ятницю дорівнюють 15,4%.

На вихідних усі намагаються виїхати за місто, щоб порибалити або пополювати. Саме на товари з цієї категорії українці витрачають у п'ятницю 18,6% своїх тижневих витрат. Важливо відзначити, що люди намагаються підготувати свої автомобілі до уікенду. У п'ятницю здійснюється безліч платежів на автозаправках, СТО та автомийках.

Субота і неділя
Інтереси та потреби українців на вихідних повністю передбачувані. Це, звичайно ж, клуби, розважальні комплекси, кінотеатри та інше. Саме в суботу та неділю розважальні заклади виробляють 21-22% платіжних операцій.

Українські продажі

Источник: Портал «ДЕЛО»

Нам дуже важлива ваша думка, тому просимо вас залишити відгуки про нашу роботу