= ×
Кредитування Кредитний калькулятор Оцінити техніку Онлайн пролонгація Наші відділення Вакансії Про нас
 
Онлайн-оцінка золота
 
Онлайн-оцінка техніки
 
Кредитний калькулятор

Ви є тут

 

Оцінка застави

Оцінка виробів з дорогоцінних металів

Головним фактором для визначення суми кредиту в ломбарді є оцінна вартість предмета застави.

При оцінці виробів з дорогоцінних металів враховується вартість за 1 грам дорогоцінного металу, яка встановлюється Національним банком України.

Оцінити приблизну вартість вашого виробу із дорогоцінного металу можна через спеціальний сервіс сайту - оцінка золота. Вартість виробів з дорогоцінним камінням (діамантами) визначається фахівцем ломбардного відділення при безпосередньому зверненні в ломбардне відділення.

З метою надання можливості нашим клієнтам отримувати індивідуальну оцінку виробів з дорогоцінних металів в ломбарді «Експерт» була розроблена система оцінки виробів з дорогоцінних металів згідно Тарифів.

Дізнатися свій Тариф та отримати більш детальну інформацію щодо оцінки виробів можна у фахівців ломбардних відділень мережі ломбарду «Експерт»

Оцінка техніки

Головна особливість нашого ломбарду - персональна оцінка техніки. Ломбард «Експерт» спеціалізується на оцінці різних видів техніки та інших товарів народного споживання.

В якості застави ми приймаємо побутову, комп'ютерну, фото, відео, аудіотехніку, мобільні телефони та інші засоби зв'язку. Також ми приймаємо спортивні товари, велосипеди, мотоцикли, автомобільну відео, аудіо, та навігаційну техніку.

З нами ви завжди зможете швидко отримати готівку. Для детальної консультації звертайтеся за телефоном
(044) 563-94-19 або звертайтеся до відділеннь ломбарда.

Нам дуже важлива ваша думка, тому просимо вас залишити відгуки про нашу роботу