= ×
Кредитування Кредитний калькулятор Оцінити техніку Онлайн пролонгація Наші відділення Вакансії Про нас

Ви є тут

 

Умови кредитування в ломбарді

Стандартні договора ломбардного кредитування складаються на період не більше двох місяців. Умови кредитування в ломбарді розраховані на невеликий період з нарахуванням оплати за кожен день користування коштами. Тому чим менше термін кредитування, тим більше сума, яку ломбард може видати позичальнику. Один або два тижні це найпоширеніший строк кредитування в ломбарді.

Наші спеціальні умови кредитування під заставу виробів із дорогоцінних металів дозволяють отримати максимальну суму кредиту при кредитуванні на строк від 1 до 20 днів.

Якщо вам потрібно взяти кредит на період більш ніж 60 днів, то наприкінці терміну вам лише потрібно подовжити строк договіру кредитування. Якщо ви не можете погасити весь кредит, то можна зробити перезаклад, сплативши тільки відсотки за користування. У такому випадку сплачувати тіло кредиту вам непотрібно. Оформити перезаклад по кредиту ви можете безпосередньо у відділенні ломбарду.

Гроші в ломбарді

Відсоток за користування безпосередньо залежить від суми кредиту і терміну кредитування. Чим більше сума кредиту - тим менше відсоток за користування. Тому в ломбарді вигідніше брати велику позику ніж маленьку. 

Наші надійні сховища забезпечують повне збереження предметів застави до моменту викупу.

 

 

Також у нашому ломбарді діють акции.

Договора фінансового кредиту можуть бути заключені тільки з особами, які досягли повноліття (18 років).

Нам дуже важлива ваша думка, тому просимо вас залишити відгуки про нашу роботу